loading

سیاست حریم خصوصی

شرایط و ضوابط استفاده از وب‌سایت «سام‌آرین‌اکسیر» برای تمامی ‌کاربران وب‌سایت قابل اجرا می‌باشد. دسترسی به این وب‌سایت به منزله پذیرش ضوابط و شرایط (ذکر شده در قسمت‌های بعد) و سایر سیاست‌ها و ضوابط مربوطه (همگی تحت عنوان «ضوابط و شرایط» نامیده می‌شوند) بوده و بدون هیچ شرطی لازم الاجراء می‌باشند.
درصورت عدم توافق با این ضوابط و شرایط، دسترسی و استفاده از این وب‌سایت ممنوع می‌باشد.

1. حقوق منحصر بفرد مالکیت
تمامی‌ حقوق منحصر بفرد مالکیت این وب‌سایت متعلق به «سام‌آرین‌اکسیر» یا صاحبان امتیاز آن می‌باشد.
هیچ یک از قسمت‌های سایت را نمی‌توان بدون رضایت کتبی «سام‌آرین‌اکسیر» بعنوان قسمتی از سایر سایت‌ها یا به هر شکل دیگر (الکترونیکی یا غیره) کپی نموده، دوباره سازی، تغییر، انتقال، ذخیره یا مورد بهره برداری تجاری قرارداد؛ مگر قسمت‌هایی از سایت که برای مقاصد تجاری یا شخصی چاپ شده یا بر روی درایو هارد یا حافظه ذخیره شده باشند.
هرگونه استفاده غیرمجاز از این وب‌سایت موجب برهم خوردن قوانین مالکیت خصوصی و مقررات ارتباطات و آیین نامه‌ها خواهد شد.

2. استفاده از وب‌سایت
استفاده از سایت به هر روشی اعم از «page-scrape» ،«robot» ،«spider» یا سایر ابزار اتوماتیک، برنامه، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب‌سایت ممنوع می‌باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب‌سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب‌سایت ممنوع می‌باشد. دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت‌ها یا مشخصات وب‌سایت یا سایر سرویس‌های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش‌های غیرمجاز ممنوع می‌باشد.

3. لینک سازی (سایت های لینک شده)
این لینک‌ها فقط برای سهولت امر بیشتر طراحی شده و خارج از کنترل «سام‌آرین‌اکسیر» می‌باشند. دربرگیری هریک از سایت‌های لینک شده دلیل بر تایید آن سایت لینک شده نمی‌باشد. بدین وسیله تایید می‌نمایید که مسئولیت هرگونه استفاده از وب‌سایت با استناد بر سایت‌های لینک شده آن بر عهده خودتان می‌باشد. «سام‌آرین‌اکسیر» توصیه می‌نماید به دقت مراقب حق مالکیت و مابقی ضوابط و شرایط سایت های لینک شده مورد بازدید باشید.
ممکن است «سام‌آرین‌اکسیر» برخی لینک‌ها را ممنوع سازد. بنابراین باید به درخواست «سام‌آرین‌اکسیر» تمامی ‌لینک‌های موردنظر را برداشته یا استفاده از آنها را متوقف نمایید. پیش از اخذ رضایت‌نامه کتبی «سام‌آرین‌اکسیر»، حق انجام هیچگونه تنظیمی ‌در محتویات وب‌سایت، آگهی‌ها و سایر منابع درآمدزای آن نخواهید داشت.

4. کپی رایت
تمامی ‌محتویات این وب‌سایت ازجمله متن‌ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس‌ها و نرم افزارها، دارائی «سام‌آرین‌اکسیر» محسوب شده و توسط قوانین بین‌المللی کپی رایت محافظت می‌شوند. تلفیق (به معنای جمع‌آوری، مرتب‌سازی و گردهم‌آوری) محتویات این سایت منحصراً متعلق به شرکت «سام‌آرین‌اکسیر» بوده و توسط قوانین بین‌المللی کپی رایت محافظت می‌گردد. ممکن است از محتویات و نرم افزار این وب‌سایت برای خرید، فروش و منبع کارت‌الکترونیکی استفاده شود، سایر موارد استفاده همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال و یا چاپ مجدد می‌باشد.
نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب‌سایت قویاً ممنوع می‌باشد.

5. تضمین
بدینوسیله توافق می‌نمایید که از «سام‌آرین‌اکسیر»، شرکت‌های تابعه، مسئولان مربوطه، روسا، کارکنان دربرابر ضررها و صدمات احتمالی مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از نقض قوانین و مقررات این قرارداد و هریک از فعالیت‌های انجام شده مرتبط با وب‌سایت دفاع نموده و خسارات احتمالی آنها را بپردازید.

6. ارسال
بدینوسیله توافق می‌نمایید تمامی‌قوانین و مقررات کشوری را که از طریق آن به وب‌سایت دسترسی پیدا کرده اید (علاوه بر دسترسی، استفاده، ارسال، ارسال مجدد و ورود تمامی ‌مطالب ظاهر شده یا دست یافته از طریق وب‌سایت) را خواهید پذیرفت.

7. وارد کردن اطلاعات
«سام‌آرین‌اکسیر» هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب‌سایت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد. (ذکر جزئیات در قسمت‌های بعد)
«سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است این اطلاعات را در هر زمانی حذف نماید. بدینوسیله تایید می‌نمایید که مسئولیت تهیه فایل پشتیبان از چنین اطلاعاتی برعهده خودتان بوده و «سام‌آرین‌اکسیر» هیچگونه مسئولیتی دربرابر فقدان یا حذف آنها نخواهد داشت.

8. عملکرد شما
استفاده از وب‌سایت به هر روشی که سبب آسیب‌دیدگی، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می‌باشد. باید در نظر داشته باشید که فقط شما و نه «سام‌آرین‌اکسیر» مسئول ارتباطات الکترونیکی و مطالب ارسالی از کامپیوترتان بوده و استفاده از وب‌سایت فقط برای اهداف قانونی جایز می‌باشد. استفاده از وب‌سایت برای مقاصد زیر مجاز نمی‌باشد:
ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از موضوعات غیرقانونی، توهین‌آمیز، فریب دهنده، شرم‌آور، افتراآمیز، وقیح یا خطرناک.
ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتی که برای شخص ثالث مضر یا توهین آمیز بوده و شامل یا حاوی ویروس‌های نرم افزاری (هرگونه بد افزار)، فعالیت‌های سیاسی، درخواست‌های تجاری، نامه‌های زنجیره‌ای، یا هرگونه Spam باشد.
استفاده از وب‌سایت به شکلی که موجب آزردگی، ناراحتی یا هیجان بی‌مورد شود.

9. اظهارات کاربران، بازخورد و سایر موارد
اگر بنا به درخواست ما اطلاعات خاصی (به عنوان مثال انتقاد) را وارد کرده یا بدون هیچگونه درخواستی از جانب ما اطلاعاتی از قبیل نظرات خلاقانه، پیشنهادات، طرح‌ها و ایده‌های خود را به صورت آنلاین، ازطریق پست الکترونیک، نامه و یا در قالب comments مطرح کرده باشید، بدینوسیله موافقت نموده‌اید که ما می‌توانیم این اطلاعات را درهر زمانی و بدون هیچگونه محدودیتی اصلاح، کپی، منتشر، توزیع و ترجمه کرده یا در هر رسانه‌ای از آنها استفاده کنیم. بدین وسیله ما قطعاً و تحت هیچ‌گونه الزامی‌ موظف به: 1. نگهداری هرگونه پیشنهادی به شکل محرمانه نبوده 2. خسارت یا مبلغی بابت هیچ یک از پیشنهادات نپرداخته 3. پاسخگوی هیچ‌گونه پیشنهادی نخواهیم بود. ما ممکن است و نه الزاماً، اقدام به کنترل، اصلاح یا برداشتن هرگونه محتوایی نماییم که بنابر صلاح دید خود غیرقانونی، توهین‌آمیز، تهدیدکننده، افترا‌آمیز، دارای تصاویر غیراخلاقی، موهن یا مختل‌کننده حریم خصوصی شخص ثالث شمرده شده و یا برخلاف قوانین Terms of Service باشد.
بدینوسیله شما موافقت می‌نمایید تا هیچ یک از پیشنهادات و اظهارات‌تان موجب اختلال در حقوق شخصی سایر افراد اعم از کپی رایت، علامت تجاری، حریم شخصی یا سایر حقوق اختصاصی آنها نشود. علاوه براین شما موافقت می‌نمایید که مطالب، پیشنهادات و اظهارات ارسالی شما فاقد هرگونه محتوای غیرقانونی، هجوآمیز، توهین کننده، حاوی ویروس کامپیوتر یا سایر مواردی خواهد بود که به هر نحو بر عملکرد سایت Service یا سایر وب‌سایت‌های مربوطه تاثیر منفی خواهد گذاشت. شما مجاز به استفاده از آدرس ایمیل، هویت اشتباه یا هر عملی که موجب گمراه سازی ما یا سایر افراد شود نمی‌باشید. مسئولیت صحت و سقم نظرات و انتقادات وارد شده در وب‌سایت منحصراً به عهده نویسنده آن بوده و این شرکت هیچ گونه مسئولیت و تعهد قانونی درقبال مطالب ارسالی از جانب شما و سایر افراد نخواهد داشت.

10. محدودیت مسئولیت
«سام‌آرین‌اکسیر» برخی اطلاعات و مطالب موجود را از طریق وب‌سایت و بعنوان سرویس ارائه می‌دهند. اطلاعات و مطالب این وب‌سایت «همانطور که هست» بوده و هیچ‌یک از اطلاعات و مطالب آن با هدفی خاص یا برای کاربرانی با نیازها و موقعیت‌های ویژه طراحی و گنجانده نشده است. «سام‌آرین‌اکسیر» هیچ مسئولیتی درقبال نتایج حاصل از استفاده وب‌سایت یا سایت‌های لینک شده آن از جهت دقت، صحت، زمان بندی، قابلیت اطمینان یا سایر موارد مشابه نخواهد داشت. «سام‌آرین‌اکسیر» هیچ مسئولیتی دربرابر خطاها یا اشتباهات این قرارداد (مستقیم یا غیرمستقیم، ضرر و زیان یا از دست دادن قسمتی از منفعت) نخواهد داشت. بدین وسیله «سام‌آرین‌اکسیر» از هرگونه ادعای برخاسته از اظهارات یا مطالب وب‌سایت مبرا خواهد بود. با در نظر گرفتن حداکثر اختیارات قانونی، «سام‌آرین‌اکسیر» خود را از تمامی ‌مسئولیت‌ها و تعهدات مرتبط با وب‌سایت مستثنی نموده و تمامی ‌الزامات، اظهارات یا مفاهیم مشتمل بر الزامات تلویحی یا مقاصد خاص را رد می‌نماید. «سام‌آرین‌اکسیر» هیچ تضمینی درخصوص عملکردهای گنجانده شده در وب‌سایت و پیوسته یا فاقد خطا بودن آنها نداشته و تعهد نمی‌نماید که وب‌سایت یا سرور حاوی ویروس یا سایر عناصر مضر نباشند.
«سام‌آرین‌اکسیر» هیچ مسئولیتی درقبال خطاها یا اشتباهات و همچنین خطاهای ناشی از قرارداد نداشته و پاسخگوی زیان‌ها و صدمات (مستقیم یا غیرمستقیم، اشتباهات خاص، خسارات کلی و یا جزئی) نخواهد بود. با درنظرگرفتن حداکثر اختیارات قانونی، بدین وسیله اذعان می‌دارید درصورت نادیده گرفتن هریک از ضوابط و شرایط این قرارداد، خسارات احتمالی مرتبط با ادعاهای شخص ثالث (ناشی از نقض قرارداد برعلیه «سام‌آرین‌اکسیر») را به «سام‌آرین‌اکسیر» و کارکنان آن بپردازید.
بدینوسیله شما «سام‌آرین‌اکسیر» را از تمامی ‌ادعاهای برخاسته از وب‌سایت مبرا می‌سازید. این الزامات و شرایط شامل شرکت‌های تابعه «سام‌آرین‌اکسیر» نیز می‌باشد.

11. خطاها، موارد اشتباه و حذف شده
در برخی موارد ممکن است خطاهایی در اطلاعات وب‌سایت ما یا محصولات دیده شود. خطاهایی از قبیل حذف یا اشتباه در مشخصات کالا، قیمت گذاری، تبلیغات، پیشنهادات، هزینه حمل محصول، زمان ارسال و موجود بودن کالا. ما این حق را خواهیم داشت تا در هر زمانی و بدون اعلام قبلی اقدام به اصلاح خطاها، اشتباهات و حذف شدگی‌ها کرده و درصورت نادرست بودن اطلاعات محصولات یا وب‌سایت‌های مربوطه، آنها را تغییر داده یا به روزرسانی نماییم. (اصلاح خطاها و به روزرسانی وب‌سایت می‌تواند پس از ثبت سفارش شما انجام شود)
ما هیچ تعهدی دربرابر به روزرسانی، اصلاح و توضیح اطلاعات وب‌سایت، محصولات و سایر وب‌سایت‌های مربوطه از جمله اطلاعات قیمت گذاری نخواهیم داشت جز در موارد مورد نیاز قانونی. کلیه به روزرسانی‌های اطلاعات محصولات یا وب‌سایت‌های مربوطه بدون زمان بندی مشخصی انجام خواهد شد.

12. صرفنظر از حق
عدم موفقیت «سام‌آرین‌اکسیر» در اجرای هریک از ماده‌ها، شرایط و ضوابط این قرارداد دلیل بر صرف‌نظر «سام‌آرین‌اکسیر» از حقوق قانونی خود و اجرای متعاقب آن ماده یا ضوابط و شرایط قرارداد نخواهد بود.

13. اصلاحیات
«سام‌آرین‌اکسیر» محق است بدون اعلان قبلی، شرایط و ضوابط این قرارداد را تغییر دهد. بدینوسیله موافقت می‌نمایید که استفاده پیوسته‌تان از وب‌سایت دلیل بر موافقت با مفاد و شرایط تنظیم شده بوده و در صورت انجام هرگونه تغییری، قرارداد جدید جایگزین ضوابط و شرایط قبلی خواهد شد. در هر نوبت استفاده از وب‌سایت، باید شرایط و ضوابط قرارداد را بررسی نموده و از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

14. قابلیت جداسازی
درصورت ابطال یا غیر معتبر شدن هر یک از شرایط این قرارداد یا غیرقابل اجرا شدن آنها به هر دلیلی، می‌توان آن را بدون اثرگذاری بر روی بقیه شرایط مجزا نمود بدون آنکه تاثیری بر اعتبار یا قابلیت اجرایی مابقی شرایط داشته باشد.

15. قانون
استفاده شما از وب‌سایت و شرایط و ضوابط آن توسط قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی‌ایران تعیین و نظارت می‌شود.

16. قرارداد
لطفاً پرسش‌های احتمالی خود را در ارتباط با وب‌سایت یا شرایط و ضوابط این قرارداد از طریق پست الکترونیک به آدرس info@samexir.ir ارسال فرمایید.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

درصورت مشاهده وب‌سایت و استفاده از آن موظف به رعایت سیاست حفظ حریم خصوصی خواهید بود. درصورت عدم موافقت با سیاست حفظ حریم خصوصی، دسترسی یا استفاده از وب‌سایت ممنوع می‌باشد.

1. جمع آوری اطلاعات
«سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است دو نوع اطلاعات مربوط به شما را از طریق وب‌سایت جمع‌آوری نماید:
الف. اطلاعات شخصی ثبت شده توسط خودتان برای دریافت خدمات ارائه شده ازطرف «سام‌آرین‌اکسیر».
ب. مجموعه اطلاعات فراهم شده توسط سیستم‌های «سام‌آرین‌اکسیر» که بیشتر مرتبط با ردیابی وب‌سایت بوده و مرتبط با شخص شما نمی‌باشند. درصورت عدم دریافت اطلاعات شخصی کافی، ممکن است نتوانید از برخی سرویس های «سام‌آرین‌اکسیر» استفاده نمایید. «سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است اطلاعات اضافی درمورد پیشرفت‌های شما و نیز سایر اطلاعات مرتبط با «سام‌آرین‌اکسیر» را جمع آوری نماید.

2. افشاء اطلاعات
«سام‌آرین‌اکسیر» مجاز به افشای اطلاعات در موارد زیر می‌باشد:
الف. برای ارائه سرویس‌های اضافی مورد تقاضای شما، «سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، اطلاعات جمع آوری شده درمورد شما را به شخص ثالث ارائه دهد.
ب. مجموعه اطلاعات ردیابی و سایر اطلاعاتی که هویت شما را برای شخص ثالث مشخص نمی‌نمایند.
ج. افشاء اطلاعات شخصی شما برای شخص ثالث، درصورتی که «سام‌آرین‌اکسیر» از روی حسن نیت معتقد باشد که ارائه این اطلاعات از لحاظ قانونی ضروری می‌باشند.
د. ارائه اطلاعات شخصی شما به شخص ثالث، به شرطی که «سام‌آرین‌اکسیر» از قبل اجازه شما را دریافت نموده باشد (ممکن است مجوز به هنگام جمع آوری اطلاعات دریافت شده باشد).

3. استفاده از اطلاعات
«سام‌آرین‌اکسیر» در موارد زیر مجاز به استفاده اطلاعات شخصی جمع‌آوری شده می‌باشد:
الف. در صورتیکه مشخصات یا رمز ثبت شده برای استفاده از خدمات «سام‌آرین‌اکسیر» را فراموش کرده باشید، «سام‌آرین‌اکسیر» برای مشخص نمودن هویت شما و انجام همکاری‌های لازم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نماید.
ب. برای فراهم نمودن خدمات مورد تقاضای شما.
ج. به منظور فراهم آوردن اطلاعات بیشتر درمورد سایر وب‌سایت‌ها و خدماتی که از نظر «سام‌آرین‌اکسیر» برایتان حائز اهمیت است.
د. برای بازاریابی‌های آینده، اهداف همگانی و مشترک (ازجمله بازاریابی مستقیم) و نیز تحقیقات و مطالعات بازار.
ی. اطمینان از مرتبط بودن اطلاعات با علائق شما.
و. سایر مصارف مجاز از جانب شما.
درصورت نیاز به استفاده اطلاعات شخصی‌تان در سایر موارد، «سام‌آرین‌اکسیر» رضایت شما را کسب خواهد نمود.

4. Cookie و پیگیری
«سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است از فایل های «cookie» حاوی اطلاعات برای مشخص نمودن موارد زیر استفاده نماید:
جزئیات آدرس IP، سیستم عامل (مثلاً ویندوز، MAC O/S،LINUX)، جستجوگر (مثلاً Internet Explorer بعلاوه نسخه جستجوگر)، دامین (برای مشخص شدن کشوری که از آن به سایت دسترسی دارید) و سایر اطلاعات کاربر (بعنوان مثال نام کاربر).
«سام‌آرین‌اکسیر» مجاز است از اطلاعات «cookie» در موارد زیر استفاده نماید:
الف. ترسیم الگوهای ترافیکی به وب‌سایت و خروج از آن.
ب. اطمینان از این موضوع که هر آگهی و تبلیغ به مناسب‌ترین شخص نشان داده شده است.
ج. اطمینان از ورود شما به وب‌سایت و استفاده از خدمات آن و نیز استفاده از قسمت‌های ثبت شده مخصوص کاربر.
می‌توانید «cookie»‌ها را در جستجوگر غیرفعال نموده و یا از درایو کامپیوترتان پاک کنید. برای استفاده از وب‌سایت نیازی به فعال شدن «cookie» ندارید اما برای ارتباط با وب‌سایت و دسترسی به محتویات شخصی یا امنیتی آن، نیازمند فعال نمودن «cookie» می‌باشید. ممکن است برخی صفحات وب در صورت غیرفعال بودن «cookie» به درستی عمل نکنند.

5. تهیه کنندگان مطالب، آگهی دهندگان و شرکاء
ما هیچ مسئولیتی در برابر جمع‌آوری اطلاعات، سیاست حفظ حریم خصوصی یا مطالب سایر وب‌سایت‌ها ازجمله وب‌سایت‌هایی که از طریق لینک متصل شده‌اند، نخواهیم داشت. قبل از ارائه اطلاعات‌تان به شخص ثالث باید برای آگاهی از سیاست‌های سایر وب‌سایت‌ها مستقیماً با اپراتورهای آنها تماس بگیرید.

6. برگزیدن یا صرفنظر نمودن
اگر «سام‌آرین‌اکسیر» خواستار جمع‌آوری اطلاعات باشد، استفاده از اطلاعات شخصی شما یا آشکار نمودن آن، خارج از این مجموعه قرار داشته و در این راستا دو گزینه در اختیار شما خواهد گذاشت: الف. صرفنظر نمودن و عدم دریافت برخی خدمات و سهیم نشدن در برخی نقاط تعاملی ب. موافقت و ارتباط با «سام‌آرین‌اکسیر» در زمینه آگاهی از مشخصات جدید وب‌سایت، آزمون بتا یا فعالیت‌های تبلیغاتی.

7. حفاظت از اطلاعات شخصی شما
متاسفانه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً ایمن و بی خطر نمی‌باشد. اگر چه «سام‌آرین‌اکسیر» تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات شما به کار خواهد گرفت اما هیچ تضمینی در قبال مصونیت اطلاعات منتقل شده به وب‌سایت نخواهد داشت. مسئولیت خطرات احتمالی ارسال اطلاعات شخصی‌تان برعهده خودتان می‌باشد. «سام‌آرین‌اکسیر» نهایت تلاش خود را برای بکارگیری استانداردهای ایمنی و محافظت از اطلاعات در برابر سوء استفاده‌های احتمالی به کار خواهد گرفت. اطلاعات شخصی فراهم شده از جانب شما در سرورهای امن ذخیره خواهد شد. تمامی‌ اطلاعات خصوصی حساس توسط تکنولوژی پنهان‌سازی نیرومند صنعتی (industrial strength encryption technology) ذخیره می‌شود. اطلاعات مالی از قبیل سپرده گذاری‌ها یا کارت‌های اعتباری بصورت دائم ذخیره نشده و یا توسط «سام‌آرین‌اکسیر» ضبط نخواهند شد مگر برای استفاده مستقیم در معاملات پولی فوری.

8. نگهداشتن، تصحیح و به روز سازی اطلاعات
اطلاعات شما در اختیار «سام‌آرین‌اکسیر» یا شخص ثالث تعیین شده قرار خواهد گرفت. «سام‌آرین‌اکسیر» ممکن است به شخص ثالث دیگر اجازه دسترسی به اطلاعات شما را صادر نماید، اما اینکار فقط برای اهداف تعیین شده در سیاست حفظ حریم خصوصی انجام خواهد شد. «سام‌آرین‌اکسیر» تمام تلاش خود را به منظور حفظ امنیت اطلاعات و استفاده آنها در راستای حفظ حریم خصوصی بکار خواهد گرفت. شما مجاز می‌باشید در صورت نیاز و در زمان دلخواه، اطلاعات جمع‌آوری شده تان را تغییردهید. پرسش های خود را درمورد چگونگی خدمات «سام‌آرین‌اکسیر» یا سیاست حفظ حریم خصوصی وب‌سایت، از طریق پست الکترونیک به آدرس info@samexir.ir  ارسال فرمایید.

9. ضمائم
«سام‌آرین‌اکسیر» محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می‌دارید که استفاده پیوسته از وب‌سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی ‌نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم شده بعدی خواهند شد.