درباره ما

شرکت سام آرین اکسیر

شرکت سام آرین اکسیر (سهامی خاص) پس از انجام مراحل قانونی موفق به اخذ موافقت اصولی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت تولید و واردات دارو و مکمل دارویی گردید. هدف از ایجاد و تاسیس شرکت، نگرش جدید به فرایند تولید و واردات دارو با توجه به نیازهای پزشکی و دارویی جامعه با تکیه بر مدیریت زنجیره تامین دارو و رویکردهای نوین مدیریتی بوده است.

چشم انداز و رسالت

حصول توسعه‌ی همه جانبه‌ی کشور منوط به داشتن جامعه ای سالم، شاداب و پویا است. آرمان سهام‌داران شرکت در کنار توجه به تحولات کنونی دنیا، فضای نوین اقتصاد جهانی، رشد علمی و به کارگیری فن‌آوری‌های نو، معطوف به سلامتی انسان است. با اتکال به قدرت لایزال الهی و در پرتو کوشش جمعی و مدیریت دانش محور در مسیر تحقق آرمان‌ها، شرکت سام آرین اکسیر در افق این چشم انداز چنین ویژگی‌هایی خواهد داشت:

  • توسعه یافته متناسب با مقتضیات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی با تکیه بر مدیریتی سالم.
  • برخوردار از دانش پیشرفته و توانا در تولید دارو متکی بر منابع انسانی.
  • فعال، مسئولیت پذیر، برخوردار از وجدان کاری، انضباط و تعاون و سازگاری اجتماعی.
  • تامین بخش عمده مکمل‌های دارویی و غذایی کشور مطابق با استانداردهای جهانی از نظر بهداشت و کیفیت.
  • انتقال دانش فنی و فن‌آوری تولید دارو و مکمل‌های دارویی با تاکید بر تولید برپایه منابع بومی و گیاهان دارویی مورد استفاده در طب سنتی.

تلاش ما

تلاش ما بر این است که با توجه به چشم انداز و رسالت خود با تکیه بر مولفه‌های دانش محور و رویکردی منطقی و عملی، با استفاده از بهترین‌ها، سلامت جسم، آرامش روان و نعمت لذت زندگی بهتر را به مردم ارزانی داریم.


شرکت سام آرین اکسیر با ورود به عرصه جهانی واردکنندگان دارو و مکمل‌های دارویی، درصدد یافتن جایگاه خود در بازار است. این شرکت سعی دارد تا در آینده‌ای نه چندان دور تولید محصولات مورد نیاز جامعه را با حفظ استانداردهای جهانی آغاز نماید. همچنین درصدد است با تقویت شایستگی‌های خود و درک نیاز مشتریان بر کیفیت کالای خود بیفزاید و محصولاتی به بازار عرضه کند که نیاز جامعه را مرتفع و در جهت تحقق زندگی سالم و با نشاط جامعه نقش خود را به خوبی ایفا نماید.